videolar
Son Eklenenler
E-Mail Grubu
Mail listemize üye olun avantajlardan
haberiniz olsun karlı çıkın...
Hava Durumu
ISTANBUL
Msn destek
Kalite ve garanti standartları
    Bir yan sanayi ürünü rüzgarlığın yeterli kalitede olması için, kullanılan malzemelerin 1. kalite olması, malzemeden kısılmadan, orjinal boyası kullanılarak üretilmesi, orjinali ile birebir çalışılması gereklidir. Bu koşullarda üretilen rüzgarlıkların maliyetleri yüksek olur, fakat uzun ömürlü ve dayanıklı olduklarından alıcıya çok ucuza mal olacağı söylenebilir.

   Düşük fiyatlarda üretilen yan sanayi ürünü rüzgarlıklar, malzemeden kısarak, ucuz (kodsuz) boya kullanarak, ucuz malzemelerden üretilmektedir. Bu koşullarda uzun ömür ve dayanıklılık beklenmemelidir. Dolayısıyla alıcıya daha pahalıya patlayacaktır.

   Üreticilerin ürünlerine garanti vermesi, alıcının her zaman lehinedir. Alıcı ürünün herhangi  üretim hatası durumlarında, garanti süresi ve koşulları doğrultusunda yaptırım hakkına sahiptir.

(Firmamız, 1. kalite malzemeler kullanarak, aracın orjinal (kodlu) boyası ile orjinaliyle birebir yan sanayi rüzgarlık ve depo muhafazaları üretmektedir. Üretim ve montajı kendine ait olan rüzgarlık ve depo muhafazalarına 2 yıl garanti süresi tanımaktadır.)
 
DOĞANÇAY OTOMOTİV
Merkez/Fabrika Adresi : Merkez Mah. Çayıryolu Cad. No:30 Muratbey / Büyükçekmece PK: 62 ÇATALCA / İSTANBUL
Tel : 0212 778 16 64 - 0532 271 65 36
Faks : 0212 778 15 77
Mail : dogancayotomotiv@gmail.com
  www.DogancayOtomotiv.com
2009 Tüm Hakları Saklıdır.
Sitedeki içerik izin alınmadan kullanılamaz.
Otomotiv Dünyasının Kalbi